Лоукостен Ryanair, який у вересні почав польоти з Києва, дуже зацікавлений працювати в терміналі F У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» прийняли рішення про розконсервацію терміналу F з квітня 2019 року.

Про це повідомив гендиректор підприємства Павло Рябікін в ефірі радіостанції «Голос столиці».
В аеровокзальний комплекс планується перевести рейси лоукостів, а також чартерних авіакомпаній.

«Термінал F передбачає можливість пішохідних технологій (коли пасажири йдуть на посадку до літака пішки. – Ред.), які дуже люблять авіакомпанії лоукост сегмента.
У терміналі F це вирішується простіше, і, думаю, що протягом року він вийде на істотні обороти», – сказав Рябікін. Крім цього, за словами гендиректора аеропорту, авіаперевізникам, що запросили слоти в піковий час, буде запропоновано обслуговуватися не в терміналі D, а в терміналі F.

Раніше Рябікін повідомив журналістам, що лоукост Ryanair, який у вересні почав польоти з Києва, дуже зацікавлений працювати в терміналі F, оскільки він краще підходить для їх моделі роботи. Однак на першому етапі бюджетник буде обслуговуватися в «Борисполі» в терміналі D.

На даний момент в аеропорту «Бориспіль» для обслуговування пасажирів використовується тільки термінал D. Термінал B, побудований в 1965 році і значно розширений в 2006-2011 роки, закритий з 2014 року, а термінал F, побудований в 2010 році, припинив роботу в 2013 році.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *