Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук на плановій нараді 5 травня повідомив, що КП ТМ «Бориспільтепломережа» проводить роботи із  гідровипробуванню теплових мереж, ліквідує пориви, які виникають після.

Також він подякував споживачам за дисципліновану оплату послуг підприємства. Зокрема, за минулий місяць «Бориспільтепломережа» отримала через розподільчий рахунок 17,8 млн грн (це той відсоток, який залишається після обов’язкових відрахувань за газ). Проплата за квітень становила 98%. Загалом, Бориспільці оплатили 77% газу, використаного протягом опалювального сезону: із 113 млн грн проплачено 86,7 млн грн. За транспортування газу підприємством «Київоблгаз» сплачено 10,3 млн грн  — повністю 100%. Підприємству «Укртрансгаз» поки оплатили 77% потрібної суми. Цілком реально, що новий опалювальний сезон бориспільські телопостачальники зустрічатимуть без боргів за газ. У той же час заборгованість населення стаовить 35,3 млн грн.

«Бориспільтепломережа» оголосила тендери в системі «Прозоро» на виконання запланованих робіт по заміні теплових мереж, на придбання техніки тощо.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *