Бориспільський об’єднаний міський військовий комісаріат закликає всіх небайдужих громадян приєднуватися до місцевих підрозділів територіальної оборони!

За кожним резервістом буде закріплено особисту зброю та періодично проводитиметься відповідна підготовка, решту часу – звичайне цивільне життя.
Пропонується  служба у резерві (по контракту) в окремому батальйоні територіальної оборони (м. Бориспіль) або у складі роти охорони військкомату.
Контракт гарантує призов у разі оголошення мобілізації виключно до частини з якої укладений контракт.
Резервісти за згодою залучаються на щомісячні одноденні заняття з вогневої (стрільби) та інших видів підготовки, а також раз на рік на періодичні навчальні збори терміном 5 – 15 діб, решта часу – звичайне цивільне життя.
————————————————————-
Вимоги: вік від 18 до 57 років, придатність до служби у військовому резерві за станом здоров’я (перевіряє медична комісія в ОМВК).
————————————————————-
Необхідні документи (копії):
• паспорт
• довідка про присвоєння ІН
• військовий квиток (або тимчасове посвідчення)
• характериcтика (зі служби або роботи)
• диплом
• свід. про одруження, народж. дітей (при наявн.)

У разі поширення збройної агресії, на територіальну оборону, покладаються завдання з оборони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, підтримання режиму воєнного стану на території міста Бориспіль та Бориспільського району.

Бориспільський ОМВК

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *