Бориспільська ЗОШ №3 здобула перемогу в екологічному проекті “Zero Waste School” або ж “Світ без відходів”, залишивши позаду понад півтори тисячі учасників з усієї Київщини. 

Відеоряд, де школярі сортують сміття, припав до душі членам журі і за 2 тижні потому навчальний заклад дізнався про свою перемогу, хоча конкурс був навесні.
Виграш у конкурсі передбачав декілька етапів навчання, аби теорію можна було застосувати на практиці. Відтак 50 команд з усієї України взяли участь у триденному тренінгу по сортуванню сміття на базі історичної місцини столиці Пуща-Водиця. Насамперед — знайомство і молодіжний квест, вже після — лекції зі створення та втілення в життя самих проектів. Спікер з Литви розповів, як долати основні перешкоди, залучати фінансування та заробляти на сортуванні.

За умовами “Zero Waste School” на учнів-екологів чекає проведення дводенного тренінгу “Zero Waste Day” для школярів, вчителів та батьків, де вони мають вчити правильно сортувати сміття і заробляти на цьому для потреб як школи, так і громади.
На базі закладу вже існує проект “Clean School” і встановлено контейнери для пластику, паперу та батарейок. На постійній основі діє акція “День без сміття”. Учасники проекту провели з школярами бесіди та тренінги щодо правильного сортування сміття.

До слова.
Нещодавно ЗОШ №3 взяла участь у проекті «Компола», де посіла призове місце, що стимулює і надалі розвивати тему сортування. Школа отримала в подарунок компостер, який буде використовуватися для підживлення дерев та кущів на території шкільного подвір’я.

Дар’я Авдєєва

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *