20 вересня в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбудуться повномасштабні навчання аварійно-рятувальних служб із залученням взаємодіючих організацій. У навчаннях, як і 2 роки тому, знову будуть задіяні всі підрозділи, відповідальні за реагування на можливі надзвичайні події з повітряним судном.

Всього у Великих навчаннях у «Борисполі» візьме участь 170 осіб та 35 одиниць техніки. Утому числі транспортний літак Ан-26 та вертоліт Мі-8 Збройних Сил України.Безпосередньо від аеропорту буде задіяно 92 особи та 17 технічних засобів, а в якості спостерігачів буде залучено 120 представників органів управління авіаційною галуззю, аеропортів, авіакомпаній та взаємодіючих структур.

Специфікою навчань є спільне опрацювання питань готовності та дій у випадку надзвичайної події з літаком персоналом Аеропорту та підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій, Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Національної поліції в аеропорту «Бориспіль» Бориспільського відділу поліції в Київський області, Військово-Повітряних Сил ЗС України, Окремого контрольно – пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України, Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Під час навчань будуть відпрацьовані питання взаємодії вищезазначених структур під час:

1) проведення авіаційного та наземного пошуку повітряного судна, яке здійснило аварійну посадку в 5 км під час посадки; розвідка місця посадки рятувального вертольоту парашутною групою;

2) здійснення аварійної посадки повітряного судна ВПС ЗС України на «пінну подушку»;

3) проведення аварійно-рятувальних робіт на ПС на аеродромі підприємства;

4) евакуація пошкодженого повітряного судна після аварійного приземлення.

Boryspil Airport

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *